Destek ve Bakım

Hızlı ve Etkin Destek

Bir ürün veya hizmeti almaktan daha önemlisi teknik destek gibi satış sonrası hizmetlerdir. Müşteri hizmetleri yönetimimiz ile tüm talepleriniz etkin ve hızlı bir şekilde cevaplandırılmaktadır

Hızlı ve Kolay Hizmet!

444 lü telefonlarda dakikalarca vakit kaybına, taleplere geri dönüşte iş günü şartı koşmaya son. Diler direkt telefon görüşmesi ile diler whatsapp, e-posta gibi iletişim kanaları vasıtası ile hızlı  ve etkin bir destek sunmaktayız. İşiniz işimizdir ! www.UcuzSiteYap.com ile web sitesi yaptırmak kolay , kaliteli ve güvenli.

 • Herşeye Tamam Anlayışına Son !

  Doğru olan seçenekleri sebep sonuç ilişkisi ile sunarak sizin için en doğru seçeneği sunuyoruz. Her isteiğinizi yaparız diyerek ödeme sonrasında mağduriyet yaşamaya son. İhtiyaçlarınızı belirliyor, adeta bir satış personeliniz varmış gibi sizleri doğru hedeflere yöneltiyoruz. Risk ve yapılabilirlikleri önceden belirleyerek sunuyoruz ki her adımda çıkarlarınız korunsun.

 • Bakım Hizmeti ve Sürdürülebilirlik

  İnternet sitesi kurduğunuz zaman sadece bir defa görüşmek değil sürekli olarak desteğe ihtiyacınız olmaktadır. Senelik bakım, domain ve housting bakım ve revizyon hizmeti ile her zaman yanınızdayız.

 • İnternet Sitenizi Siz Yönetin !

  Web sayfanızı kurduktan sonra diğer firmalar gibi en küçük değişiklikte dahi supervizor ücreti talep etmiyor, sizlere açmış olduğumuz yönetim panelleri ile değişiklik hakkını tamamen size sunuyoruz. Böylelikle hem eklenti yapabilir, hem revizyon yapabilirsiniz. Ucuz Site Yap ailesi olarak iş tesliminde vermiş olduğumuz eğitim ve/veya seminer ile işveren veya personellerinizi adeta web sitesi kurabilir seviyede eğitim veriyor, sitenizin kontrolünü tamamen size sunuyoruz.

   • Değerli müşterilerimize saygılarımızla,

    

   

  Bir Sorunuz mu Var ?

  Ucuz Site Yap ailesi olarak, mesai saatlerinde hizmet vermek ile beraber, Teknik Servis Ekibimiz kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Şimdi arkanıza yaslanın ve . . .

John Smith Warehousing Expert

Address
E-51,Industrial Area,Mohali

John Smith Warehousing Expert

Address
E-51,Industrial Area,Mohali