Kullanım Alanları

image
image

Web Site ve Yazılımlarımızın Kullanım Alanları

Ucuz Site Yap Ailesi olarak, Profesyonel donanıma sahip ekibimiz, danışmanlık ile başladığımız iş ortaklığımızda sizlere en kaliteli hizmeti kesintisiz olarak sunmaktadır.

 • Nakliyat ve Taşımacılık

  Evden eve taşımacılık, nakliyat, hafriyat , turizm gibi kurumlar için geliştirdiğimiz yazılımlar veya farklı özelliklerdeki internet siteleri  tam size göre! Bu yapılarda anlık müşterilerinize verdiğiniz hizmet kesintisiz

 • Hukuk Bürosu, Muayenehane Ofisi, Sabit Konulu Kurumlar

  Bazı meslekler çok derin teferruatlara sahip olsa da dışarıya sunabilecekleri bilgi daha çok görüşmeler ile sağlanabilmektedir. İşte bu durumlarda sabit konulu siteler yardımınıza koşar. Yine kurum içinde küçük ölçekli yada orta ölçekli firmalar için geliştirdiğimiz yazılımlarımız tamda sizlere hizmet vermektedir.

 • Kargo, Antrepo ve E-Ticaret uygulamalarımız

  Ucuz Site Yap ailesi olarak, bir çok web sitesindeki gibi hazır resimleri kullanmak yerine direkt, istediğiniz ürünü istediğiniz şekilde fotoğraflayarak size özgün görüntüler elde ediyoruz. Böylelikle internet siteniz daha özgün, dikkat çekici ve benzersiz olmaktadır.Stok sayım modülleri gibi birçok veriyi girebilir, satış yapabilir, ödeme kontrolü yapabilir ve rapor çekebilirsiniz.

  • Ucuz Site Yap ile Ekkonomik Web Sitesi Yapın

   En ucuz internet sitesini yapma ideası ile çıktığımız bu yolda gördük ki çok yüksek rakamlara yüksek maliyetler ile internet siteleri kuruluyor. Bunun önüne geçmek için farklı bir yöntem ile hem uygun fiyat hem kiralık internet sitesi  sistemini geliştirdik.

   Böylelikle en ekonomik internet sitesi, kaliteli internet sitesi, artık çok kolay erişilebilir oldu. Üstelik bu yöntem yap devret sistemden daha çok tercih edilmeye başladı.

   Değerli müşterilerimize saygılarımızla,

   

 

Bir Sorunuz mu Var ?

Ucuz Site Yap ailesi olarak, mesai saatlerinde hizmet vermek ile beraber, Teknik Servis Ekibimiz kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Şimdi arkanıza yaslanın ve . . .

John Smith Warehousing Expert

Address
E-51,Industrial Area,Mohali

John Smith Warehousing Expert

Address
E-51,Industrial Area,Mohali