Özel Yazılım Uygulaması

Özel Yazılım Uygulaması

Ucuz Site Yap ailesi olarak web tabanlı yazılımlar sunmaktayız. Bu yazılımlar ile kurum içi ortak çalışma alanı, haberleşme, müşteri arayüzlü sipariş ve takip sistemi CRM sistemi, teknik destek sistemi sunmaktayız. Bu yazılım ile depo, küçük işletme yönetimi gibi büyük bütçeli elektronik raporlama programı (erp) yerine basit arayüzlü etkin bir sistem kullanabilirsiniz.

Avantajları

 Yine internet sitesi kiralar gibi programı kiralayabilir veya satın alabilirsiniz

 • Hazır Paket Yazılımlar

  Temel şart ve koşullar için oluşturulmuş daha ekonomik paket yazılımlarımızı tercih ederek daha hızlı bir geçiş süreci ve ekonomik bir tercih seçebilirsiniz.

 • Size Özel Uygulama Yazalım

  İşletmenizin büyüklüğü nasıl olursa olsun, gerekli donanımlar ile anlık olarak ortak bir platform veya  gün sonu eşitleme ile çalışan bir alt yapıyı tamda size özgün bir şekilde oluşturalım veya geliştirelim. Böylelikle kademeli geçiş süreci ile ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayan bir yazılım edinebilirsiniz.

 • Web Tabanlı Sistemler Geleceğin Tercihi

  Yüksek bütçeli programlar, kurulum gerektiren ve bilgisayarınızın donanımını yükseltme mecburiyeti sunan, sürekli donan, takılan programlara son ! Gelecekte hızlı ve güvenli çalışan, her yerden güvenli erişim sağlanan, pratik ve etkin bir program yapısı tüm dünyayı karşılıyor. Bu  yapıda olmaya ne dersiniz ?

   • Değerli müşterilerimize saygılarımızla,

    

   

  Bir Sorunuz mu Var ?

  Ucuz Site Yap ailesi olarak, mesai saatlerinde hizmet vermek ile beraber, Teknik Servis Ekibimiz kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Şimdi arkanıza yaslanın ve . . .

John Smith Warehousing Expert

Address
E-51,Industrial Area,Mohali

John Smith Warehousing Expert

Address
E-51,Industrial Area,Mohali