Ücretsiz Sms ve E-posta 

Ücretsiz Sms Bilgilendirme ve Ücretsiz E-posta

Ucuz Site Yap ailesi olarak, yoğun iş trafiğinde iletişim taleplerini kaçırmamanız adına sizlere Ücretsiz Sms Bilgilendirme hizmeti sunmaktayız.(*) Ayrıca Cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kontrol edebileceğiniz eposta hizmeti sunmaktayız.(**)

Ücretsiz Sms Bilgilendirme Hizmeti

İletişim kurmak isteyen kullancılar iletişim formunu kullandığında, sizin telefonunuza ve talep ederseniz kullanıcının cep telefonuna gitmek üzere sms göndermekteyiz. Böylelikle iş yoğunluğunda gelecek her talebi anlık olarak görebilecek ve eposta hesabınız üzerinden kontrolünü sağlayabileceksiniz.

 • Avantajları

  Sms bilgilendirme hizmetimiz ile internet sitesi üzerinden size ulaşmak isteyen müşterilerinizin talepleri gözden kaçmayacak ve hızlı bir dönüş yapma imkanı sağlayacaksınız. Böylelikle yüksel müşteri memnuniyeti sağlamış olacaksınız.

  Ayrıca Sms Bilgilendirme hizmeti ile kurumsal ve güvenilir bir profil çizmiş olacaksınız. Böylelikle hem güven kazanmış hem bir sonraki alış veriş için tercih edilme oranınızı yükseltmiş olacaksınız.

E-posta (email) Hizmeti

Ucuz Site Yap ailesi olarak, internet sitesi kurmak isteyen müşterilerimize e-posta (mail) hesabı açıyor, bilgisayar veya cep telefonundan kontrol edilebilir şekilde kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Bu sayede İletişim kurmak isteyen kullancılar iletişim formunu kullandığında, sizin telefonunuza ve talep ederseniz kullanıcının cep telefonuna gitmek üzere sms göndermekteyiz. Böylelikle iş yoğunluğunda gelecek her talebi anlık olarak görebilecek ve eposta hesabınız üzerinden kontrolünü sağlayabileceksiniz. (**)

 • Avantajları

  E-posta(email) adresi olması demek müşterilerinize info@internetsiteniz.com gibi bir kanal vasıtası ile iletişim kuracağınız anlamına gelmektedir. Bu sayede kurumsal ve güvenilir bir profil çizmiş olacaksınız. Bu güvenilir profil ilehem bir sonraki alışverişi garantilemiş olacaksınız.

  Ayrıca mailleriniz kontrolünü cep telefonunuza yapılacak otomatik senkronizasyon ile her an kontrol edebilecek, her an dönüş yapabilecek ve profesyonel bir iş ağına geçmiş olacaksınız.

 • Ucuz Site Yap Farkını Hissedin

  Kaliteli bir internet sitesini hem ucuza kurmuş, hemde böyle eşsiz hizmetleri ücretsiz olarak almış olacaksınız. Bir web sitesinden çok daha fazla sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Sorunuz mu Var?

Aşağıdaki butona tıklayarak hemen bize yazın

(*) Smsler UcuzSiteYap başlıklı olarak gönderilmektedir. Site kurulumu talep eden müşterilerimiz dilerlerse gerekli yasal prosedür(TİB bakanlığına) işlemleri ile ve “ek ücretlendirme” ile kendi tercih ettikleri başlık ile sms gönderimi sağlayabileceklerdir. Talep sayısının ve tercih edilen internet sitei paketine göre bu hizmet için ücret talebinde bulunulabilir. Sms bilgilendirme konusundaki tüm izin ve sorumluluklar müşterimize aittir.
(**) E posta adresleri site uzantılı ve istenilen isim/ler de belirlenebilmektetedir. Aksi belirtilmedikçe internet sitesi başına toplam kapasitesi 2 GB(oldukça fazla bir alan) geçmeyecek şekilde 3 adet şeklindedir. Alınan pakete göre değişiklik gösterebilmektedir. E posta iletişimi ile oluşabilecek tüm sorumluluklar müşterimize aittir.

John Smith Warehousing Expert

Address
E-51,Industrial Area,Mohali

John Smith Warehousing Expert

Address
E-51,Industrial Area,Mohali